Family size

Family size

Regular price
$50.00
Sale price
$50.00
Regular price
Unit price
per 

A big bag of delicious goods to share with the entire family. Find your favourite and order on repeat. These are unique items that everyone and their buds will remember for years to come.

Select Your Boxes

Lemon Pepper Peas - 1 lb
Regular price
$12.00
Sale price
$12.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Smoky BBQ Peas - 1 lb
Regular price
$12.00
Sale price
$12.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Roasted Cashews - 1 lb
Regular price
$20.00
Sale price
$20.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Roasted Almonds & Cashews - 1 lb
Regular price
$20.00
Sale price
$20.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Jalapenos Peanuts - 1 lb
Regular price
$10.00
Sale price
$10.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Salt & Black Pepper Peanuts - 1 lb
Regular price
$10.00
Sale price
$10.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Sweet & Spicy Mix - 1 lb
Regular price
$15.00
Sale price
$15.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Fruit & Seed Mix - 1 lb
Regular price
$15.00
Sale price
$15.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Hearty Nut Mix - 1 lb
Regular price
$20.00
Sale price
$20.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Pineapple Dried Fruit - 1 lb
Regular price
$20.00
Sale price
$20.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Mango Dried Fruit - 1 lb
Regular price
$20.00
Sale price
$20.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Hazel Me - 1 lb
Regular price
$20.00
Sale price
$20.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out