Pineapple Dried Fruit - 1 lb
Pineapple Dried Fruit - 1 lb
Pineapple Dried Fruit - 1 lb
Pineapple Dried Fruit - 1 lb
  • Thumb image
  • Thumb image
  • Thumb image
  • Thumb image

Pineapple Dried Fruit - 1 lb

Regular price
$20.00
Sale price
$20.00
Regular price
Unit price
per 

This all natural dried pineapple is a healthy snack treat giving a sense of fullness. It’s also rich in insoluble fiber, antioxidants, the protective compounds that prevent the build-up of damaging free radicals in the body. Just simply real pineapple with goodness of natural sugars and free from any additives or preservatives.

NO ADDED SUGAR/ ORGANIC/ NO ADDITIVES/ SULPHUR FREE/ SOURCE OF NUTRIENTS

Ingredients -
Organic Dried Pineapple

Packaged in the same facility as peanuts, mustard, sesame, eggs, wheat, tree nuts, sulphites, soy, and milk products.

Packaged in the same facility as peanuts, mustard, sesame, eggs, wheat, tree nuts, sulphites, soy, and milk products.

Product of Mexico
Distributed By- R & R Group, Postal Code

Select Your Boxes

Lemon Pepper Peas - 1 lb
Regular price
$12.00
Sale price
$12.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Smoky BBQ Peas - 1 lb
Regular price
$12.00
Sale price
$12.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Roasted Cashews - 1 lb
Regular price
$20.00
Sale price
$20.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Roasted Almonds & Cashews - 1 lb
Regular price
$20.00
Sale price
$20.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Jalapenos Peanuts - 1 lb
Regular price
$10.00
Sale price
$10.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Salt & Black Pepper Peanuts - 1 lb
Regular price
$10.00
Sale price
$10.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Sweet & Spicy Mix - 1 lb
Regular price
$15.00
Sale price
$15.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Fruit & Seed Mix - 1 lb
Regular price
$15.00
Sale price
$15.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Hearty Nut Mix - 1 lb
Regular price
$20.00
Sale price
$20.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Pineapple Dried Fruit - 1 lb
Regular price
$20.00
Sale price
$20.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Mango Dried Fruit - 1 lb
Regular price
$20.00
Sale price
$20.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Hazel Me - 1 lb
Regular price
$20.00
Sale price
$20.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out